MTB tocht 2014

Mountainbiketocht in Riethoven op zondag 23 februari 2014!

Voor de negende keer organiseert Scouting Rythovius uit Riethoven een mountainbiketocht. De tocht voert over een wisselend parcours door de prachtige velden en bossen van Riethoven en omgeving. Vele vrijwilligers staan op de route garant voor een veilige oversteek op gevaarlijke punten.
De routes zijn gepijld en is voorzien van een goed verzorgde pauze, voldoende parkeerplaats, kleedruimte en douchegelegenheid, afspuiten van de fiets is mogelijk en gratis deelname aan een loterij met prachtige prijzen.

De afstanden die gefietst kunnen worden zijn 25, 45 en 65 km. De vertrektijd is tussen 8.30 en 10.30 uur. Start en finish zijn bij Café/ Camping “De Volmolen”, Volmolen 1 te Riethoven (op de grens van Riethoven en Waalre).

Inschrijfgeld bedraagt 4,00 euro (voor het mogelijk maken van ons zomerkamp). Deelname is op eigen risico.
Het klinkt nog ver weg, maar noteer de Mountinebiketocht 23 februari 2014 vast in de agenda, zodat u het niet vergeet!

Voor meer informatie kunt u terecht bij G-J Antonis, 06-13314263

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *